O NÁS

Ubytování

V rámci ubytování je k dispozici celkem 5 apartmánů s vlastní koupelnou. 4 jsou i s rozkládací sedačkou,                    jejich kapacita je pro 4 osoby. Poslední apartmán je  pro 2 osoby. Celkem tedy nabízíme 18 lůžek.

Spolupráce s klienty

Vše si můžete řešit po vlastní ose s Vaší svatební koordinátorkou, pokud budete chtít. Popřípadě jsme schopni předat kontakty na naše koordinátorky a ty Vám rády se vším pomohou. Je zde i možnost vlastní dopravy vína, alkoholu, svatebního pečiva - chceme zachovat flexibilní koncept k potřebám klientů. Bez žádných poplatků.

Vybavení

Velká společná jídelna s kuchyní dimenzovaná pro 18 osob. Společenská místnost s fotbálkem a relax zónou. Rozlehlá zahrada s přenosným ohništěm. Stodola až pro 120 lidí včetně stolů a židlí. Dvě zastřešené pergoly, venkovní kuchyň s posezením a grilem. Zastřešená původní mlata s dřevěným barem. Venkovní toalety pro větší pohodlí hostů. Parkování na pozemku pro 12 aut.

Služby

Celý pozemek se rozkládá na ploše 4000m2. Pronajímáme hostům veškeré prostory k užívání. Včetně všech zahrad, původní stodoly, mlaty s venkovním barem, venkovní kuchyni s grilem, a parkování. Veškeré interiéry s prostornou a plně vybavenou jídelnou, hernou a apartmány.

M a j i t e l k y

Zuzana Maňáková

Pochází a žije v Brně. Je zodpovědná za celkový chod objektu, organizaci, smlouvy, PR, reklamu a digitální marketing.

Leona Maňáková

Pochází a žije v Brně. Je zodpovědná za celou rekonstrukci, veškeré prvky, návrhy interiérů a exteriérů a účetnictví.